İskenderun ESK Yeni Sezon

2021-2022 sezonunu 1.Ligde 2.sırada yer alarak Süper Lige yükselen İskenderun Engelliler Spor Kulübü, ligin ilk haftasında Şanlıurfa BŞB takımı ile mücadele edecek.

TAKIMA YAPILAN DIŞ TRANSFERLER

Geçtiğimiz sezon Pendik Belediyesi’nde forma giyen İran uyruklu Mohsen BİGDELİ,takıma transferi gerçekleşti.4 klasifikasyon puanına sahip oyuncu ülkemizde Yalova OSK,Güçlü Eller ve KKTC takımı formalarını terletmişti.2022 Asya-Okyanusya Şampiyonası’nda 2.olan İran Milli Takımı formasını da giymişti.

İran Milli Takımıyla Uluslar Arası bir çok turnuvada yer alan 3,5 klasifikasyon puanlı Mohsen TAMARDASH yeni sezonda İskenderun takımının başarısı için mücadele edecek.En son ülkemizde İzmir BŞB formasını giyen sporcu Antalya BŞB,Kardemir Karabük,Fenerbahçe takımlarının da formasını giymişti.

Geçen sezon Ceylanpınar BESK takımında forma giyen Ahmet SARIDAĞ ile de anlaşıldı.Ahmet Genç Milli takımımızda forma giymişti.KKTC,AYBESK,Beşiktaş forma giydiği bazı takımlar olarak öne çıkıyor.1,5 klasifikasyon puanına sahip oyuncu.

Ligin ikinci yarısınHaliliye Belediyesi’ne transfer olan Gazel SATAR yeniden takımına döndü.2 klasifikasyon puanlı oyuncu.

TAKIMDAN AYRILAN İSİM

U-23 Dünya Şampiyonası’nda Final oynayan genç milli takımımızda yer alan Arda ALBAYRAK,İzmir BŞB takımına transfer olarak takımdan ayrıldı.

İÇ TRANSFERDE ANLAŞILANLAR

Geçen sezon göstermiş olduğu performansla A Milli takım aday kadrosuna çağrılan Hüseyin ERDEM yine takımın en büyük skor gücü olarak görülüyor.3,5 klasifikasyon puanına sahip oyuncu.

Samsun’da uzun yıllar mücadele eden ve son sezonlarda İskenderunun başarısı için ter döken,4 klasifikasyonlu puanlı tecrübeli uzun Aydın DURUKAN’da takımda yer alacak.

İskenderun’un alt yapısından yetişen 3 klasifikasyonlu puanlı Fatih Efe BAYRAM’da hızı ve tecrübesi ile takıma katkı sağlayacak.

1,5 klasifikasyon puanlı Mehmet Fevzi ÇAKMAK’ta geçen sezon ilk beşte sürekli yer alan isimşerden biriydi.Bu sezon da önemli görevler üstleneceği aşikar

.Sinan ARSLAN hem parkede hem de idari olarak takıma katkı sağlamaya devam edecek.

Kadın sporcu Selvi KILCILAR 2,5 klasifikasyon puanlı ama puan indirimiyle 1 puanla mücadele edecek.

RIFAT HOCA TAKIMI ÇALIŞTIRACAK

Milli Takımlarımızı çalıştıran,camiamızın önemli isimlerinden Rıfat ATAMER yeni sezonda takımın antrenörlüğünü üstleniyor.

SÜPER LİG HASRETİ KISA SÜRDÜ

2020-2021 sezonunda Süper Ligden düşen ekip,bir sezonun ardından yeniden Süper Ligde yükselme başarısı gösterdi.

MBT
Latest posts by MBT (see all)

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın