Gaziantep’den Önemli Transferler

Gazişehir Gaziantep Sezona Şampiyonluk Parolası ile Giriyor

2021-2022 sezonunda Süper Ligde final oynayıp,final serisini son anda 2-1 ile kaybederek şampiyonluğun kıyısından dönen Gaziantep temsilcisi tarihi başarıyı yeniden tekrarlayarak bu kez şampiyonluk kupasını kaldırmak istiyor.

Bu hedef doğrultusunda iç transferde mevcut takımın çoğunluğu ile anlaşan takım dış transferde de 3 önemli isimle anlaşmaya vardı.

TAKIMA GELEN 3 ÖNEMLİ SPORCU

2021-2022 Sezonunda Gazişehir Gaziantep forması giyen ,A Milli Takım ve Kulüp takımları ile sayısız başarı kazanan Özgür GÜRBULAK,bu sezon yeniden Gaziantep temsilcisi ile anlaşmaya vardı.

Geçen sezon Bağcılar Belediyesi formasını giyen ,ligin en skorer 3 oyuncusundan biri olan A Milli Takım forması giymiş 3,5 klasifikasyon puanlı Bülent YILMAZ bu sezon Gazişehir Gaziantep İle anlaştı.

A Milli Takımımızın katıldığı son 12 turnuvanın 11’inde kadroda yer alan 2,5 puanlık tecrübeli oyuncu Deniz ACAR,Beşiktaş takımından transfer edildi.

İÇ TRANSFERDE ANLAŞILAN İSİMLER

A Milli Takım ve Genç Milli Takımlarımızda forma giymiş 4,5 puanlık Samet TOPTAŞ bu sezon takımıyla yeniden anlaşmaya vardı.

Ligimizin tecrübeli ve önemli 2,5 puanlık oyuncularından olan ve 3 ayrı takımla Süper Lig şampiyonluğu yaşayan A Milli Takım oyuncularından Selim SAYAK da takımıyla yeni sezonda devam edecek.

Ligin önemli uzunlarından 4 puanlık 3 oyuncu Mustafa MUHİTTİNOĞLU,Serdar SAĞLAM ve Mustafa ŞAHİN ile de anlaşmaya varıldı.

Kadın oyuncu Büşra KAYGIN,kısa rotasyonunun önemli ismi Malik AYDINLI,süre aldığı dakikalarda görevini layıkıyla yapan İsmail MOLLAHASANUŞAĞI,Genç Milli Takıma aday ve önemli potansiyele sahip Mehmet PAYAM,tecrübe kazanması ile uzun rotasyonunda yer bulacak Mustafa AMAÇ ve kısa rotasyonunun alternatiflerinden Cumali KARA ile yeniden takımlarında kaldılar.

TAKIMDAN AYRILAN İSİMLER

A Milli Takım forması giymiş,tecrübeli 3,5 puanlık oyuncu Murat ARSLANOĞLU ile yollar ayrıldı.

Geçen sezon takıma katılan 1 puanlık oyuncu Samet YILDIRIM ile de yeni sezonda anlaşılmadı.

MBT
Latest posts by MBT (see all)

Bunları da sevebilirsiniz