1.Ligde Yarı Finaller Başlıyor

Yarı Final Serisi İlk Maçları Cumartesi Oynanacak.

1.Lig A Grubunda oynadığı 14 maçtan 13 galibiyet elde eden Pamukkale Belediyespor ,grup lideri olarak Çeyrek Final serisine yükseldi.

Çeyrek Final Serisinde B Grubunu 3’üncü sırada bitiren Amedspor ile karşılaşan Denizli temsilcisi iki maçtan da galip ayrılarak 2-0 ile yarı final serisi oynama hakkı kazandı.

1.Lig B Grubunda 12 maçın 10’unu kazanarak grup 2’incisi olarak Şanlıurfa BESK,çeyrek final serisi oynama hakkı elde etti.

Çeyrek Final serisinde A Grubu 3’üncüsü Antalya BŞB ile eşleşen Şanlıurfa ekibi ,seriyi 2-0 kazanarak yarı final serisi oynama hakkı kazandı.

Yarı Final Serisi İlk Maçı 30 Mart Cumartesi günü saat 12:00’de Denizli ilinde Pamukkale Belediyesi ile Şanlıurfa BESK arasında oynanacak.

Beta Enerji Adana ESK,1.Lig A Grubunda oynadığı 12 maçı da kazanarak namağlup lider olarak Çeyrek final serisine yükseldi.

Çeyrek Final serisinde A Grubu 4’üncüsü 1453 ESK takımını 2-0 geçen Adana ekibi yarı final serisi oynama hakkı elde etti.

1.Lig B Grubunu 12 maçta 8 galibiyet ile 3’üncü sırada bitiren BATMAN ESK çeyrek final serisi oynama hakkı elde etti.

Çeyrek final serisinde A Grubunu 2’inci sırada bitiren İZMİR RSK takımı ile eşleşen Batman temsilcisi serinin 2 maçını da kazanarak yarı finale yükseldi.

Yarı Final Serisi İlk Maçı 30 Mart Cumartesi günü saat 15:00’de Adana ilinde Beta Enerji ADANA ESK ile BATMAN ESK arasında oynanacak.

Normal sezonda aynı grupta yer alan iki takımın mücadelesinden Adana ekibi 2 maçtan da galip ayrılmıştı.

MBT
Latest posts by MBT (see all)

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın