Yarı Finalistler Belli Oldu

Play-Off Çeyrek Final Etabı Serileri Sona Erdi.

FENERBAHÇE FARKLA SERİYİ BİTİRDİ.

Fenerbahçe Göksel Çelik Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi çeyrek final ikinci maçında Pendik Belediyesi Engelliler SK ile karşılaştı.
Serinin ilk maçını 83-51 kazanan sarı lacivertliler, ikinci maçtan da 93-47 galip ayrıldı ve çeyrek final serisini 2-0’la geçerek adını yarı finale yazdırdı.

G.SARAY YARI FİNALDE

Galatasaray Tunç Holding Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Play-off Çeyrek Final Serisi ikinci maçında Balıkesir Büyükşehir Belediye ile karşılaştı.

Serinin ilk maçından 79-58 galip ayrılan sarı kırmızılı takım,ikinci maçtan da 78-66 galip ayrıldı. Galatasaray Tunç Holding,bu skorla çeyrek final serisinde durumu 2-0 yaptı ve yarı finale adını yazdırdı. 

İZMİR BŞB KAYIPSIZ İLERLİYOR

Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi çeyrek final ikinci maçında İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, Bağcılar Belediyesi ile karşılaştı.

Serinin ilk maçından 65-50 galip ayrılan İzmir takım,ikinci maçtan da 61-57 galip ayrıldı. İzmir BŞB ,bu skorla çeyrek final serisinde durumu 2-0 yaptı ve yarı finale adını yazdırdı. 

BEŞİKTAŞ YOLU YARILADI

Beşiktaş Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi çeyrek final ikinci maçında Gazişehir Gaziantep SK ile karşılaştı.

Serinin ilk maçından 67-43 galip ayrılan siyah beyazlı takım,ikinci maçtan da 61-51 galip ayrıldı. Beşiktaş ,bu skorla çeyrek final serisinde durumu 2-0 yaptı ve yarı finale adını yazdırdı. 

YARI FİNAL İLK GÜN PROGRAMI

MBT
Latest posts by MBT (see all)

Bunları da sevebilirsiniz