TSK’nın Misyonu Belli

Süper Lig’de yeni sezona sayılı günler kala Ankara temsilcisi TSK Rehabilitasyon Merkezi ESK takımı hazırlıklarını sürdürüyor.

Beşiktaş JK takımından 4 klasifikasyon puanlı Ömer IŞIK transfer edildi.Ömer önceki sezonlarda TSK Reh.Merkezi forması giymişti.

Süper Lig ekiplerinden Bağcılar Belediyesi’nden 3,5 klasifikasyon puanına sahip Mürsel AKTAŞ ile anlaşıldı.

Takımdan Mahmut Açıkgöz İzmir BŞB’ye,Murathan ATİK ise Pendik Belediyesi ESK ile anlaşarak ayrıldı.


Kadrosunda A Milli takımımızın formasını giymiş Metin BAHÇEKAPILI,Volkan GÜLEM bulunan takımda Ebubekir YILDIRIM’da U-22 milli takımıyla Avrupa şampiyonluğu yaşamıştı.

Kadrosunda milli olmuş isimlerin yanında yetiştirdiği gençlere ve gazilere yer ver ekipte bu sezon gazilerden Hasan Muhammet ÇEÇEN ve Ahmet KARAKUŞ’ta yer alacak.

Uzun rotasyonunda Cihan SAVAŞ takımıyla bu sezonda devam edecek.Kısa rotasyonunda tecrübeli Ercüment ÖZAKDAĞ,genç Hamit Özbek YELOK,İsmail CANTÜRK bulunuyor.

Takımın teknik kadrosunda ise Kemal OKUR,Taner ERTAY ve Selim DEMİRDAĞ gibi bu spora yıllarını vermiş ve gerek sporcu gerek antrenör olsrak bir çok başarıya imza atmış isimler bulunuyor.Zafer GÜNEŞ ise genç yetenekleri önce rehabilite ederek sonra da bu spora katmak için çalışmaları sürdürüyor.

TSK Reh.Merkezi geçen sezon 16 takımlı ligde 30 maçta aldığı 12 galibiyetle ligi 10.sırada bitirmişti.

MBT
Latest posts by MBT (see all)

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın