Süperde Seri Başları Kazandı

Çeyrek Final Serilerinde İlk Maçlar Oynandı.

Süper Lig A Grubu lideri Galatasaray Tunç Holding ile B Grubu 4’üncüsü Bağcılar Belediyesi ,Süper Lig Çeyrek Final Serisi ilk maçında karşılaştı.İstanbul derbisi niteliğindeki maçtan sarı kırmızılı ekip 100-46 ile galip ayrıldı.

Maçın en skorer ismi 39 sayı ile Galatasaray takımından Enes Bulut oldu.

Serinin 2’inci maçı İstanbul Bağcılar Göztepe Spor Kompleksi’nde 29 Mart Cuma günü saat 14:00’de oynanacak.

Süper Lig A Grubunu 2’inci sırada bitiren Gazişehir Gaziantep ile B Grubu 3’üncüsü TSK Rehabilitasyon Merkezi ESK takımları çeyrek final serisinin ilk maçında Gaziantep’de karşı karşıya geldi.

Mücadeleden 65-58 galip ayrılan ev sahibi Gazişehir Gaziantep seride durumu 1-0 yaptı.

Gazişehir Gaziantep takımında Mustafa Muhittinoğlu 21 sayı ile maçın en skorer ismi oldu.Bülent Yılmaz ise attığı 20 sayı ile çift hanede galibiyete katkıda bulundu.TSK takımında ise Özgenç Güngör 20 sayı,Ömer Işık 18 sayı ve Metin Bahçekapılı 12 sayı ile oynadı.

Serinin 2’inci maçı Ankara’da 29 Mart Cuma günü saat 14:00’de oynanacak.

Süper Lig B Grubu Lideri Fenerbahçe Göksel Çelik ile A Grubu 4’üncüsü Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor ,çeyrek final serisinin ilk maçında İstanbul’da mücadele etti.

Karşılaşmadan Sarı Lacivertli ekip 106-81 ile galip ayrılarak seride 1-0 öne geçti.

Maçın en skorer ismi 46 sayı ile Şanlıurfa ekibinden Mehmet Çetingöz oldu.Fenerbahçe takımında ise İbrahim Yavuz attığı 34 sayı ile takımının en skorer sporcusu oldu.

Serinin 2’inci maçı Şanlıurfa’da 29 Mart Cuma günü saat 14:00’de oynanacak.

Süper Lig B Grubu 2’incisi Beşiktaş ile A Grubu 3’üncüsü İzmir Büyükşehir Belediyespor takımlarının karşı karşıya geldiği serinin ilk maçından siyah beyazlılar 76-46 galip ayrıldı.

Seride Beşiktaş 1-0 öne geçti.

Serinin ikinci maçı İzmir’de 29 Mart Cuma günü saat 14:00’de oynanacak.

MBT
Latest posts by MBT (see all)

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın