Pendik Belediyesi Yeni Sezon

Süper Ligin İstanbul temsicilerinden ,Anadolu Yakası’nın tek Süper Lig ekibi olan Pendik Belediyesi ESK yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.

DIŞ TRANSFERDE 5 SPORCUYLA ANLAŞILDI

Pendik Belediyesi’nin transfer ettiği 3 isim daha önceki sezonlarda takımın formasını giymişti.

Bu isimlerden Yasin TAŞDEMİR ,takıma Yalova OSK’dan transfer edildi.4 klasifikasyon puanına sahip oyuncu U-22 milli takımımızda da forma giymişti.Muş BESK,Çanakkale Boğazgücü,Güçlü Eller forma giydiği diğer takımlar .

Pendik Belediyesi takımında forma giyerken TSK Reh.Merkezi’ne giden Murathan ATİK yeniden eski takımına döndü.4 klasifikasyon puanlı sporcu genç milli takımla U-22 Avrupa Şampiyonası’nda 4’üncülük ve U-23 Dünya Şampiyonası’nda isr final oynayarak 2’incilik elde etmişti.

Basketbol parkesinden uzun süredir uzak olan Akın Celal GÜREL yeni sezonla birlikte yeniden tekerlekli sandalye basketbol oynama hakkına kavuştu.Pendik Belediyesi’nde daha önceki sezonlarda forma giyen Akın Celal en son Süper Ligde G.Saray forması giymişti.

A Milli Takımımızın formasını giymiş ,Beşiktaş ile bir çok başarıya imza atmış ve en son Bağcılar Belediyesi’nde mücadele eden 1 klasifikasyon puanına sahip Yasin CIRGAOĞLU yeni sezon için anlaşmaya varılan isimlerden.

Genç Milli Takımımızda yer almış uzun süredir Bağcılar Belediyesi’nde mücadele eden 4 klasifikasyon puanlı Ramazan ÖKSÜZ’de yeni sezonda Pendik takımının başarısı için ter dökecek.

AYRILAN İSİMLER

Pendik Belediyesi’nin İran uyruklu oyuncuları Mohsen BIGDELI ve İman BAGZADEHFARD takımdan ayrıldı.

Genç Milli Umutcan YAŞAR ,KKTC Vakıflar İdaresi’ne transfer oldu.

Ligin ikinci yarısı takıma transfer olan 3 puanlık Nuri KART ile yeniden anlaşılmadı.

Uzun yıllar takımda yer alan 4 klasifikasyon puanına sahip Servan ERDOĞAN’da takımdan ayrılan isimlerden.

Başar KOÇ yeni sezon için G.Saray Tunç Holding’e transfer oldu.

İÇ TRANSFERLER

Geçen sezon göstermiş olduğu formla A Milli Takım aday kadrosuna davet edilen ,1 klasifikasyon puanlı tecrübeli oyuncu Cemil BABAN ile yeniden anlaşılarak takımın kaptanlığı verildi.

Kadın Milli takımımızın sporcusu Rabia AKYÜREK’te yeniden anlaşılan isimlerden.Rabia 2 puanlı kadın sporcu indirimden parkede 0,5 ile yer alabilecek.

U-22 Milli takımının Avrupa Şampiyonası’da 4’üncü olan kadrosunda yer alan Erkan KALPAKÇI takımda yer alıyor.

Cenk DEMİRTAŞ,Recep KARTAL anlaşılan diğer isimler

Takımın antrenörlüğü geçen sezon olduğu gibi bu sezon da Zeki KARATEKE yapacak.Zeki Hoca A Milli Takımımızın B Division şampiyonluğu yaşadığı Avrupa Şampiyonası’nda yardımcı antrenör olarak görev yapmıştı.

MBT
Latest posts by MBT (see all)

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın