Kara Kartal Şampiyonluk İstiyor

HDI Sigorta Süper Lig’in şampiyon apoletli takımlarından Beşiktaş ,yeni sezona yaptığı transferle ve hazırlık maçlarında ortaya koyduğu performansla iddialı bir şekilde girmeyi amaçlıyor.

DIŞ TRANSFERDE 5 İSİMLE ANLAŞILDI

U-23 Milli Takımımızla Dünya 2’inciliği yaşayan Baran OĞUZ,Gazişehir G.Antep takımından transfer edildi.2,5 klasifikasyon puanına sahip oyuncu parkede genç oyuncu puan indirimiyle 1 puan ile mücadele edecek.

Yıllardır Beşiktaş forması giydikten sonra geçen sezon G.Saray Tunç Holding’e transfer olan A Milli oyuncu Deniz ACAR yeniden eski takımına döndü.2,5 klasifikasyon puanına sahip.

Beşiktaş’ta daha önceki sezonlarda forma giymiş bir diğer isim olan Zafer GÜLTEKİN,G.Saray Tunç Holding takımından transferi gerçekleşti.Zafer 3,5 klasifikasyon puanına sahip.

Bulut ATABEY ise Balıkesir BŞB Takımından transfer edildi ve klasifikasyon puanı 4.

G.Saray ve İzmir BŞB ile Süper Lig şampiyonlukları yaşayan A Milli takımımızın da forması giymiş 4,5 klasifikasyon puanına sahip Volkan AYDENİZ yeni sezonda siyah beyazlı ekibin başarısı için ter dökecek.

ÜÇ İSİMLE YOLLAR AYRILDI

Beşiktaş forması ile şampiyonluklar yaşayan ,A Milli Takım oyuncusu,4,5 klasifikasyon puanına sahip Cem GEZİNCİ yeni sezonda G.Saray Tunç Holding forması giyecek.

A Milli Takım oyıncularımızdan 4 klasifikasyon puanlı Kaan Kemal ŞAFAK ise bu sezon yurtdışında Almanya’da Rhine Rivers Rhinos ile mücadele edecek.

Uzun rotasyonunun bir başka ismi olan U-22 Milli Takımımızın forması geçmiş yıllarda giymiş 4 klasifikasyon puanlı Ömer IŞIK’da TSK Reh.Merkezi’ne transfer oldu.

İÇ TRANSFERDE ANLAŞILAN İSİMLER

Kadın Milli Sporculardan Suphiye DAĞ ve Yasemin GÜLER;A Milli Takımımızın formasını giymiş 3 puanlık Gökhan COŞKUN,3 puanlık tecrübeli sporcu İlhan TUNCAY,kısa rotasyonunda yıllsrdır takımın bir parçadı olan Cafer YUMUK ve antrenör- oyuncu olarak Kaan DALAY ile de yeni sezon için yeniden anlaşmaya varıldı.

HAZIRLIK MAÇ PERFORMANSLARI

Fenerbahçe ile oynanan hazırluk maçını Beşiktaş 78-67 kazanmıştı.

Bağcılar Belediyesi ile toplamda 5 periyot üzerinden oynanan maçı da 97-79 kazanmıştı.

İLK RAKİP ZORLU GAZİŞEHİR G.ANTEP

Geçen sezonu 3’üncü sırada bitiren Beliktsş ilk haftada geçen sezonun finalisti Gazişehir G.Antep ile karşılaşacak.

Müsabaka 3 Ekim Pazartesi günü saat 15:00’de Süleyman Seba Spor Salonu’nds oynanacak ve canlı olarak yayınlanacak.

MBT
Latest posts by MBT (see all)

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın