Kadın Milliler Hazırlıklarını Sürdürüyor

Hakkari’de Avrupa Şampiyonası’na Hazırlanıyoruz

18’inci Kadınlar Avrupa Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası katılacak olan A Milli Kadın Takımımız hazırlıklarını Hakkari’de sürdürüyor.

Hakkari Sümbül Engelliler Takımının da antrenörlüğü yapan Milli Takım Antrenörlerinden Cengiz ÇATAL ve Kulüp Başkanı A.Mesut KESKİN, sporcularımızı kendi illerinde tüm imkanları seferber ederek şampiyonaya en iyi şekilde gitmeleri için çalışmaları takdire şayan.

Bu kapsamda A Milli Kadın Takımımız 20 Temmuz Perşembe günü saat 17:00’de Hakkari Gençlik Spor Salonu’nda Hakkari Sümbül Engelliler ile hazırlık maçı oynayacak.

Hakkari’de hazırlıklarını tamamladıktan sonra 22 Temmuz günü İran’a geçecek milliler,ikili kampta İran Milli Takımı ile çalışmalarını sürdürecek.

Metin İDOĞ’un Baş antrenörlüğünü yaptığı A Milli Kadın Takımımızda yardımcı antrenör olarak Cengiz ÇATAL ve Elif Eda ÇOLAK görev yapıyor.

Haluk TAŞKINÇAY mekaniker olarak kampta bulunurken Asude TAMAM fizyoterapist olarak sporculara sağlık konusunda yardımcı olacak.Songül ÇELİK ise idareci olarak kampta yer alıyor.

S.NSPORCUPUANITAKIMI
1Büşra KAYGIN1Gazişehir G.Antep
2Ebru AKINCI1Balıkesir BŞB
3Ecem Nur ADIGÜZEL1Konya BESK
4H.Selvihan UZUN1,5
5Serra UZUN2HDI Sigorta Yalova OSK
6Rabia AKYÜREK2Pendik Bel.ESK
7Hanımzer MELET2Van BESK
8Begüm PUSAT2,5İzmir BŞB
9Naciye ÇAKIR3,5Çarşamba BESK
10Meryem TAN4Pamukkale Bld.
11Mine ERCAN4Pamukkale Bld.
12Zümeyran POLAT4Hakkari Sümbül ESK
MBT
Latest posts by MBT (see all)

Bunları da sevebilirsiniz