Bağcılar Belediyesi Yeni Sezon

Süper Ligin İstanbul temsilcilerinden biri olan Bağcılar Belediyesi yeni sezon hazırlıklarını iddialı bir şekilde sürdürüyor.

Önceki sezonlarda takımın formasını giymiş Engin EKİNCİ,1453 ESK takımından transfer edildi.4 klasifikasyon puanına sahip oyuncu geçen sezon Süper Ligde en skorer isimler arasında yer almayı başarmıştı.

Takımdan Ramazan ÖKSÜZ Pendik Belediyesi’ne transfer olurken;Mürsel AKTAŞ ise TSK Reh.Merkezi’yle anlaşarak takımdan ayrıldılar.

İç transferde ise A Milli takım forması giymiş tecrübeli isimler Bülent YILMAZ,Aytaç ERCAN ile yeniden anlsşıldı.Uzun zamandır takımda bulunan Ali ALU yine önemli bir görev alacak.Halil ATALAN uzun rotasyonunun önemli parçalarından.Ersin ELBAN gençliği ve hızı ile aldığı dakikanın hakkını verecek gibi görünüyor.Kerim ABUL takımın ağabeyi.Kısa rotasyonunda iki yabancı uyruklu isim göze çarpıyor.Bu isimler Said CAMARA ve Amine BENTAYEB.

Haftasonu Bulgaristan’da gerçekleşen Sofya-Balkan turnuvasında karma takımda yer alan 3 sporcusu ile turnuvada şampiyon oldu.Sporcuların da formda olması takım adına sevindirici olarak göze çarpıyor.

Süper Ligde geçen sezon 30 haftada aldığı 16 galibiyetle averajla 8.sırada bitiren ekip,play-off çeyrek final serisi oynamaya hak kazanmıştı.Seride normal sezon lideri Fenerbahçe’ye 2-0 kaybederek sezonu 8.sırada bitirmişti.

MBT
Latest posts by MBT (see all)

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın