#001 YAŞAMA VE HAYATA DAİR

… “Yaşama ve hayata dair güzel cümlelerde buluşmak umuduyla merhabalar “diyerek başlamak istiyorum.
Ben Zeliha Karagöl biraz kendimden bahsetmek istiyorum sizlere. Tekerlekli sandalye bayan basketbol milli takımı kurucu oyuncularından bir tanesiyim basketbol benim için özgürlüktür kendini ifade etmektir. Uzun yıllar tekerlekli sandalye basketbol oyunculuğu yaptım 2015 yılında bir trafik kazası geçirdim. Aktif olarak basketbol hayatımı maalesef sonlandırmak zorunda kaldım. Tabii ki her ne yaşarsak yaşayalım basketbolu bir tutku olarak gördüğümüz için antrenörlük kısmıyla ilgilenmeye başladım ..
Son 4 yıldır profesyonel anlamda Yaşam ve Eğitim koçluğu, NLP uzmanlığı, İlişki ve Evlilik koçluğu, Pozitif Psikoloji, Mindfulness uygulama uzmanlığı ile uğraşıyorum….
Öncelikle Engelsizbasket ailesinin bir üyesi olmanın gurur verici olduğunu söylemeden geçersem ayıp etmiş olurum..
Sahip olduğum bilgilerimi ve tecrübelerimi siz değerli dostlarımla paylaşmak ve hayatlarına bir nebze olsun dokunabiliyor olmak beni çok mutlu edecektir..
Hepimiz muhakkak ki başarıyı arzulayan insanlarız başarıya giden yolda önümüze çıkan engellerin bizi yıldırdığını düşünmek yerine bize tecrübe kattığını bilmek farkındalığımızı ortaya koyacaktır…. unutmayalım ki başarısızlık bir sonuç değil bir süreçtir.
Bu süreçte edindiğimiz deneyimler ve tecrübeler bir sonraki yapacağımız hamlelerde bize yol gösterecektir…
Duygularımız gelip geçici kavramlardır aslolan bizleriz…
sevgiyle kalın hoşça kalın.

Zeliha Karagöl
Köşe Yazarı
Latest posts by Zeliha Karagöl (see all)

Zeliha Karagöl

TSB Antrenörü Uzm.Yaşam & Eğitim Koçu Uzm.Evlilik& İlişki Koçu Pozitif Psk.Uzm. Mindfulness Uzm. NLP Uzm.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir yanıt yazın